RAYLI DOLAP
Birçok firmanın olmazsa olmazlarından biri olan raylı dolap sistemleri bizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Resmi evraklarınızın, arşivinizin ve dosyalarınızın firmanız için ne kadar önemli olduğunu gördük ve kaliteyle kullanışı bir araya getirerek sizlere bu çelik dolabı yaptık.
METAL SOYUNMA DOLABI
Metal soyunma dolapları tercihen spor kompleksleri ve fabrikalarda kullanılmaktadır. Geniş hacminden ötürü her türlü özel eşyanızı saklamanıza olanak sağlar. Profesyonel ekibimiz tarafından 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta metal soyunma dolabı üretilmektedir.
COMPACT ARŞİV
Günümüzde en çok adliyelerin ve muhasebecilerin kullandığı compact arşiv dolapları geniş içeriğiyle oldukça rağbet görmektedir. Compact arşiv sistemleri güvenli saklama konusundada oldukça iddalıdır.
METAL DOLAP
Sağlık kurumları ve askeriyelerde tercih eden metal dolap ürünümüz 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta üretilmektedir. İçerisinde her türlü özel eşyalarınızı saklamanıza olanak tanır. 
ARŞİV DOLABI
Her sektörde kullanılabilen arşiv dolapları geniş içeriğiyle oldukça avantajlıdır. Profesyonel kadromuz ve ekibimizce arşiv dolabı 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta üretilmektedir.  Hem askılı, hem de dürülü şekilde eşyalarınızı saklayabileceğiniz geniş bir alana sahiptir. 
HAREKETLİ DOLAP
İçerisinde geniş bir saklama hacmine sahip olan hareketli dolap ürünleri, özel eşyalarınız, evraklarınız gibi birçok malzemeyi güvenle ve kolayca saklar. Hareketli dolap kapakları menteşeleri özel olarak imal edilerek 180 derece açılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi hareketli olma özelliğiylede rahatlıkla istediğiniz alana taşıyabilirsiniz.
KOMPAKT ARŞİV DOLABI
Kompakt arşiv dolapları dosyalarınızı ve evraklarınızı bir çok malzemeyi kolayca saklar ve güvende tutar. 0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir bununla birlikte elektrostatik toz boyalarla imal ettiğimiz kompakt arşiv modellerimiz. İsteğe göre 3 veya 2 bölüme ayrılabilir ve her bölüm ayrı ayrı kilitlene bilmektedir.
KOMPAKT DOLAP
Daha çok kamu kuruluşlarınca tercih edilen kompakt dolap, geniş ic hacmi sayesinde özel eşyalarınızı ve dosyalarınızı güvenle saklamakta size yardımcı olur. Kompakt dolap 2 adet yedek anahtar ile sizlere teslim edilir. Kapakları menteşeleri özel olarak imal edilerek 180 derece açılmaktadır. Kapaklar gömme kilit sistemiyle korunup kromajlıdır. 0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir. 
COMPACT ARŞİV DOLABI
İş yerinizde özel eşyalarınızı ve dosya evraklarınızı geniş iç hacmi sayesinde güvenle saklayan compact arşiv dolabı, firmamız tarafından profesyonel ekip eşliğinde imal edilmektedir. Elektrostatik toz boyalarla imal ettiğimiz compact arşiv dolabı modellerimiz her bölüm ayrı ayrı kilitlene bilmektedir. 0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir.
DOSYA DOLABI
Gerek geniş iç hacmi, gerek güvenli saklama koşulları sunan dosya dolabı bir çok resmi kurum tarafından kullanılmaktadır. 0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan profesyonel ekibimizce imal edilmektedir. Hem yer kaplamayaşıyla hemde geniş iç haçmiyle sizlere özel tasarlanmışlardır. Dosya dolabı 'nın kapakları menteşeleri özel olarak imal edilerek 180 derece açılmaktadır. 
VOLANLI DOLAP
Yüksek kalite dkp sacdan imal edilen ve pas tutmaz uzun ömürlü kullanım avantajı sunan volanlı dolap, yüksek kalitelerdeki elektrostatik toz boyalarla boyanmaktadır. Evrak dosyalarıyla çalışan resmi kurumların tercih ettiği volanlı dolap sistemleri sizlere geniş bir saklama alanı sağlayarak düzen ve tertip sağlar. Tercihinize göre asma kilit, anahtarlı veya kromajlı gömme kilit gibi alternatifleri sizlere sunan volanlı dolap,ı dilerseniz plastik veya metal askılık seçeneklerini sizlere sunmaktayız. 
ÇELİK SOYUNMA DOLABI
Birçok özel ve resmi kurum, spor merkezlerinde, askeriyelerde kullanılan çelik soyunma dolabı içerisinde her türlü özel eşyalarınızı saklamanıza olanak sağlar.  0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta uzman kadromuz ve ekibimizce özenle imal edilmektedir. Yüksek kalite dkp sacdan imal edilen ve pas yapmaz uzun ömürlü kullanım avantajı sunan çelik soyunma dolapları yüksek kalitelerdeki elektrostatik toz boyalarla boyanmaktadır.
ARŞİV SİSTEMİ
Birçok işletmede kullanılan, asma kilit, anahtarlı veya kromajlı gömme kilit gibi alternatifleri sizlere sunan arşiv sistemi, içerisinde hem askılı, hem de dürülü şekilde saklayabileceğiniz geniş bir iç hacime sahiptir. İsterseniz plastik veya metal askılık seçeneklerini bile seçme olanağını sizlere sunmakta olan arşiv sistemi sizlerin istediği ölçülerde üretimi yapılabilmektedir.0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta üretilmektedir.
PERSONEL SOYUNMA DOLABI
Fabrikalar ve kamu kuruluşları gibi yoğun personel çalıştıran iş yerlerinin sıklıkla tercih ettiği personel soyunma dolabı. firmamız tarafından en sağlam ve en güvenilir şekilde üretilmektedir. İsterseniz plastik veya metal askılık seçeneklerini bile seçme olanağını sizlere sunmaktadır. Personel soyunma dolabı yüksek kalitelerdeki elektrostatik toz boyalarla boyanmaktadır.
RAYLI ARŞİV DOLABI
Raylı arşiv dolabı rafları 35 mm aralıkla her ölçüye ayarlanabilir. Kapaklar gömme kilit sistemiyle korunup kromajlıdır 2 adet yedek anahtar ile sizlere teslim edilir. İş yerinizde özel eşyalarınızı ve dosya evraklarınızı geniş iç hacmi sayesinde güvenle saklayan raylı arşiv dolabı, firmamız tarafından profesyonel ekip eşliğinde imal edilmektedir. Elektrostatik toz boyalarla imal ettiğimiz raylı arşiv dolabı modellerimiz her bölüm ayrı ayrı kilitlene bilmektedir. 0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir.
SOYUNMA DOLABI
Metal soyunma dolapları tercihen spor kompleksleri ve fabrikalarda kullanılmaktadır. Geniş hacminden ötürü her türlü özel eşyanızı saklamanıza olanak sağlar. Profesyonel ekibimiz tarafından 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta soyunma dolabı üretilmektedir. İstediğiniz ölçülerde imal ettiğimiz metal soyunma dolablarını dilerseniz plastik, dilerseniz metal askılık lı olarak sizlere sunmaktayız.
ÇELİK DOLAP
Yüksek kalite dkp sacdan imal edilen ve pas tutmaz uzun ömürlü kullanım avantajı sunan çelik dolap, yüksek kalitelerdeki elektrostatik toz boyalarla boyanmaktadır. Sağlık kurumları ve askeriyelerde tercih eden çelik dolap ürünümüz 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta üretilmektedir. İçerisinde her türlü özel eşyalarınızı saklamanıza olanak tanır.  Dilerseniz plastik veya metal askılık seçeneklerini bile seçme olanağını sizlere sunmakta olan çelik dolap sizlerin istediği ölçülerde üretimi yapılabilmektedir.
ÇELİK DOSYA DOLABI
Bizlere her açıdan yardımcı olan yaşam ve çalışma alanlarımız da geniş bir yer kaplamayan çelik dosya dolabı lar ,içerisinde geniş bir saklama alanına sahiptirler. Çelik dosya dolabı  0.7 mm, 0.8mm, 0.9 mm 1 mm kalınlıkta ve yüksek kalitede dkp sacdan imal edilmektedir. Elektrostatik toz boyalarla imal edilen çelik dosya dolabı çeşitlerimiz, isteğenize göre 3 veya 2 bölüme ayrılabilir ve her bölüm ayrı ayrı kilitlene bilmektedir. 
METAL DOSYA DOLABI
Geniş hacminden ötürü her türlü özel eşyanızı saklamanıza olanak sağlar. Profesyonel ekibimiz tarafından 0.7 mm, 0.8 mm ve 0.9 mm kalınlıkta metal dosya dolabı üretilmektedir. Metal dosya dolapları tercihen spor kompleksleri ve fabrikalarda kullanılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde imal ettiğimiz metal soyunma dolablarını dilerseniz plastik, dilerseniz metal askılık lı olarak sizlere sunmaktayız.
METAL RANZA
Askeri yatakhanelerde ve yurt yatakhanelerinde, yani çoğu kurumda rahatlıkla kullanılabilen metal ranza sistemleri, hem uzun ömürlü olup hemde maliyet bakımından sizleri yormaz. Tekli veya çiftli seçeneği ile özel ölçülerde üretilerek sizlere sunulur. Yüksek kalite elektrostatik toz boyalı olup istediğiniz ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Metal ranza modelleri başlık ve ayak ucu 30x30x1.2mm veya 40x40x1.2mm profilden, imal edilirken gövde 0.7mm, 0.8mm, 0.9mm ve 1mm kalınlıktan oluşmaktadır .
ÇELİK RANZA
Çelik ranza sistemleri, hem uzun ömürlü olup hemde maliyet bakımından sizleri yormaz. Ülkemizde genellikle yurtlarda ve askeriye yatakhanelerinde kullanılmaktadır. Çelik ranza modelleri başlık ve ayak ucu 30x30x1.2mm veya 40x40x1.2mm profilden, imal edilirken gövde 0.7mm, 0.8mm, 0.9mm ve 1mm kalınlıktan oluşmaktadır. Yüksek kalite elektrostatik toz boyalı olup istediğiniz ölçülerde üretimi yapılmaktadır.